KIZILAY'IN EN İYİ MASAJ SALONU

MEDCEZİR MASAJ SALONU

MİTHATPAŞA CADDESİ KIZILAY ANKARA

Tel: 0312 434 24 56

MEDCEZİR MASAJ SALONU;

Alanında Uzman Masöz Kadromuzla Hizmetinzdeyiz

Masajda Kalite Arıyorsanız!..

Birçok hastalığın giderilmesine yardımcı olan masaj vücutta kaslardan dolayı oluşmuş yorgunluğunun atılmasında birebirdir. Omurga sağlığı ve sırt ağrıları için çok faydalı olan masaj eklem hastalıklarından yumuşak doku romatizmasına birçok hastalığa iyi gelmekte ve selüloitten kramplara birçok vücut hastalığına çözüm olmaktadır. Kan dolaşımını düzenleyen ve vücudun gelişmesini sağlayan stresten arınmasına yardımcı olan masaj aynı zamanda kalp krizi riskini azaltıp daha zinde ve güçlü bir vücut elde etmenizi sağlar. En kaliteli ve rahat masajı elde edebileceğiniz Medcezir Masaj Salonu, her türlü mesajı kolaylıkla yapmakta ve vücudunuzun rahatlaması için en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Masaj Çeşitleri

İsteğe bağlı olarak farklı masaj türleri de uygulanmakta olan masaj salonu, farklı bir çok masaj türünü kontrollü ve doğru bir şekilde uygulamaktadır. Gündelik yaşamın sıkıntılarından ve yorgunluğundan kurtulmak istiyorsanız İsveç masajı Tercih edebilirsiniz ve yaklaşık olarak 60 dakika boyunca vücudunuzun genel olarak gevşemesini sağlayabilirsiniz. Eğer sportif bir etkinliğe katılacak ve bunun için vücudumuzda hazırlamak istiyorsanız spor masaj yaptırabilir bu şekilde hem spordan önce hem spordan sonra vücudunuzun rahatlamasını sağlayabilirsiniz.

Bizimle Farkı Hissedin ve Yaşayın

MASAJ YORUMLARI

 • ŞUBAT2017
  Kızılay
  Medcezir Masaj Salonu gerçekten güzel kaliteli bir yermiş gittim güzel masaj hizmetleri vardı çok memnun kaldım herkese tavsiye ederim.
 • MART2017
  Çankaya
  Kızılay masaj salonları arasında gidilebilecek yerlerden biridir. Soft masaj hizmetini aldım inanılmaz bir rahatlatma sağladı. En yakın zamanda tekrar görüşmek dileğiyle.
 • MART2017
  Batıkent
  Merhaba arkadaşlar Medcezir masaj salonuna yaklaşık 1 ay önce gitmiştim çok memnun kaldım. masöz bayan çok iyi işini yapıyordu.
 • AĞUSTOS2017
  Ayrancı
  Sevgili medcezir masaj salonu çalışanlarına sonsuz teşekkürler gittim gördüm çok beğendim ve özelliklede masaj hizmeti anlatılmaz sadece yaşanır.
 • EYLÜL2017
  Bahçelievler
  Uzun yıllardır masaj yaptırıyorum. Medcezirdeki masaj gibisi yok diyebilirim :) herkese tavsiyem soft masaj hizmeti.
 • EKİM2017
  Kızılay
  İnternetten buldum ve randevu alarak gittim bu salona iyikide gitmişim harika bir masaj hizmeti aldım çok memnun kaldım hem ruhen hemde beden acayip rahatlama oldu.